היי, נעים להכיר,
מאז ומתמיד שאפתי לעשות דברים אחרת..

בשירותי בצבא הוסמכתי כמדריכת חי”ר, יצאתי לקורס קצינות ומוניתי למ”פ של פרחי טיס (אחת הראשונות בצה”ל), המפקדת גם על לוחמי חי”ר – שם הפנמתי את מה שכבר ידעתי – שכדי להגיע למטרה אין מקום לוויתורים וצריך להיות עקבי ובלתי מתפשר.

בהמשך, למדתי משפטים באוניברסיטה העברית, הנחשבת לספינת הדגל של בתי הספר למשפטים בישראל ובשנת 1997 התמחיתי בפרקליטות מחוז מרכז תחת פרקליטה בכירה ביותר, שם התחלתי את דרכי כעורכת דין פלילית תוך שאני שותפה לניהול תיקי רצח סבוכים ופרשיות פשע חמור.

לאחר מכן מוניתי לתובעת במשטרת ישראל, שם עברו תחת ידי אלפי תיקים בכל מגוון העבירות הפליליות – אלימות, סחיטה באיומים, סחר בסמים, עבירות נשק, עבירות מין, תיקי נוער, מעצרים ועוד. ניהלתי וליוויתי פרשיות סבוכות של סוכנים סמויים בסחר בסמים והגעתי למאות הסדרי טיעון. למדתי את שיטות הפעולה והחשיבה המשטרתיות, צברתי אלפי שעות הופעה בבתי המשפט השונים ונחשבתי לתובעת לוחמנית ו”קשוחה”.

ככל שחלפו השנים הגעתי להבנה עמוקה שאין “שחור ולבן” “טובים ורעים” ובשנת 2005 החלטתי לעזוב את התביעות ו”לעבור צד” – הפכתי לסניגורית- פלילית ותעבורה, אשר תפקידה לייצג וללוות חשודים ונאשמים ולספק להם את הגנה משפטית מעולה , מקצועית והגונה.

במשך השנים ייצגתי בעשרות תיקים, ביניהם תיקים מתוקשרים כמו פרשת “הרב והניצב”, פרשת הברחת אלכוהול בהיקף עצום בנמל אשדוד, פרשיית סחיטת העיתונים במגזר החרדי, תיק רצח במושב בשרון ועוד תיקים רבים של בני נוער, אלימות במשפחה, סמים, נשק, מרמה, עבירות מין, עבירות צבאיות, נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים ועוד תיקים רבים – בכולם ההישגים היו בולטים באופן חד משמעי ובלתי מתפשר, כי כך אני מאמינה שמגיע ללקוחות שלי, שילחמו עבורם כשהם ברגעי השפל שלהם.

אני מייצגת היום בעיקר אנשים נורמטיביים ובני נוער אשר מעדו לראשונה ובין לקוחותיי שוטרים ואנשי כוחות הבטחון, מנהלים בכירים ועוד. כמו כן אני מייצגת גם נפגעי עבירה.

אני מתאימה לכל לקוח את דרך הפעולה המתאימה בדיוק עבורו תוך שאני משתפת בתהליך אנשי מקצוע מהטובים בשוק כמו חוקרי פוליגרף, מטפלים זוגיים, מומחים לגמילה מסמים והתמכרויות שונות ועוד.

לא אנוח עד שאקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח שלי. ללא פשרות, ללא פחד.

צור קשר

דילוג לתוכן