בהיותה תובעת משטרתית, ניהלה עורכת דין לימור הלוי מאות תיקי סמים, מהחזקת סמים לצריכה עצמית ועד ניהול מבצעים בהם הושתל “סוכן סמוי” והיה על עורכת דין הלוי להכין עשרות תיקים וכתבי אישום.

עורכת דין לימור הלוי ייצגה באינספור תיקי סמים –  בעבירות של סחר בסמים, אספקת סם, יבוא סם, אחזקה לצריכה עצמית ושלא לצריכה עצמית, בגירים וקטינים. כל התיקים, ללא יוצא מן הכלל הסתיימו בתוצאות מעולות.

הסיבה לכך היא שבכל תיק קיימות נקודות תורפה וכשלים בראיות אותם יודעת עורכת דין לימור הלוי לאתר ו”לתקוף” ובכך לקבל יתרון בניהול המשא ומתן ולהקל במצבו של החשוד או הנאשם.

ידוע, כי השימוש בסמים הפך בשנים האחרונות לנפוץ יותר ויותר, במיוחד השימוש בסמים “קלים” דוגמת הקנאביס (“גראס”).

נעשים תהליכים בכיוון ליגליזציה (חוקיות) של סמים קלים אך עדיין, צעירים רבים ובני נוער נעצרים ונחקרים בעבירות סמים.

קטינים רבים אינם מודעים לחוק העונשין ולסעיפיו. כמו לדוגמה העובדה כי בזמן שהם “עושים טובה לחבר”, לוקחים ממנו כסף ונותנים לו סם שקנו הם מבצעים עבירת סחר בסם או אספקת סם לקטין- עבירות אשר העונש הקבוע בחוק לצידן הוא 20 שנות מאסר.

יחידות הסייבר של המשטרה מצויות היטב גם באפליקציות הטלגראס ודומותיהן ופעמים רבות מזמינה לחקירות משתמשים באפליקציות אלו.

משרדינו ידע לטפל בכם החל מרגע ההזמנה לחקירה ועד לסיום התיק בהצלחה תוך עירוב מטפלים בהתמכרויות, חוות דעת מקצועיות, בדיקות סם, קשר עם קצינת המבחן ועוד.

התייעצות עם עורכת דין לימור הלוי הבקיאה בעבירות סמים תקל את מצבכם המשפטי באופן ודאי.

עורך דין סמים

עבירות שקשורות בסחר, שימוש או החזקה של סמים נחשבות בעולם המשפט כעבירות חמורות במיוחד והעונשים בגינן הם עונשים קשים ומשמעותיים. במידה ואדם זה או אחר מוצא את עצמו מואשם בביצוע עבירה שקשורה בסמים או מקושר לאדם כזה חשוב מאד שהוא ימהר לשכור את השירותים המקצועיים של עורך דין סמים שמכיר את התחום ויידע בדיוק במה דברים אמורים ומה המשמעות שלהם. מכיוון שמדובר בעבירה חמורה במיוחד אין זה מומלץ כלל לבחור בייצוג עצמי והפנייה המהירה אל עורך או עורכת דין מהותית וחשובה לפני שהמצב יחמיר ויהיה מאוחר מדי להסביר או לנסות לגרום לרשויות החוק להבין מה באמת קרה.

ההתמחות הייחודית של עורך דין סמים

מכיוון שעבירות סמים הן עבירות חמורות במיוחד הרי שאי אפשר לסמוך על שום עורך דין אחר שיבין את המצב לאשורו ויוכל להסביר ללקוח שלו בדיוק מה המשמעות של המצב שלו. עורך דין סמים הוא הכתובת הנכונה והיחידה לפנות אליה, שכן הוא יהיה זה שיהיה בקיא בדקויות החוקים והתקנות? הוא יהיה זה שיידע לנתח לעומק את ההאשמה של הלקוח שלו והוא זה שיידע איך יהיה הכי נכון ומתאים ללקוח שלו להתמודד עם המצב שהוא נקלע אליו. עולם עריכת הדין מגוון ועשיר בידע מהותי ובעבירות סמים חשוב לפנות אל מי שבקיא בתחום ומומחה בו.

 

מה יעשה עורך הדין בעת חשד לעבירת סמים?

כאשר הלקוח שלו יהיה חשוד בעבירת סמים כזאת או אחרת, הרי שקודם כל עורך הדין יצטרך ללמוד לעומק את האישומים, את השתלשלות העניינים ואת החלק של הלקוח שלו בעניין. כתלות בסוג הסם הוא יידע להעריך מה הסיכוי לחלץ מהמצב את הלקוח שלו ומכיוון שיש לו ניסיון רב בתור עורך דין סמים הרי שהוא יידע מה עליו להגיד או איך עליו לנהוג לצורך כך.

עורכת הדין לימור הלוי מציעה שירותים מקצועיים גם בנושאי סמים ולכן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה, בין אם כבר קרה מקרה ובין אם רק לצורך התייעצות וקבלת מידע מקדים.

עורך דין עבירות סמים

עבירות סמים נחשבות לעבירות חמורות והמחוקק עושה מאמצים גדולים כדי למגר את תופעת השימוש בסמים בקרב הציבור הרחב. הסמים מגלמים לא מעט נושאים לא חוקיים כמו שימוש אסור בתרופות או חומרים שמשפיעים על תפקוד המוח והתודעה, הרבה מעשי אלימות מלווים לעסקאות סמים וכמובן ההתמכרות והגמילה מהסמים שהן קשות ומאתגרות מאד. בכל מקרה של האשמה על שימוש, סחר או החזקה חשוב מאד לפנות מיד אל עורך דין עבירות סמים על מנת שיידע בדיוק איך להתמודד עם המצב, יסביר ללקוח שלו את המשמעות של מה שקורה וימצא את הדרך הכי טובה להוכיח את חפותו של הלקוח שלו.

ההתמחות הייחודית של עורך דין עבירות סמים

לא כל עורך דין יוכל להציע שירותים מקצועיים בנושא עבירות סמים ודווקא בנושא כזה שהוא חמור ונחשב למחמיר מאד גם בעיניהן של רשויות החוק במדינה – מומלץ שלא להתפשר ולשכור את השירותים המקצועיים ועתירי הידע של עורך דין עבירות סמים מנוסה ומיומן. הוא יכיר את כל השינויים, החידושים או העדכונים בדקויות החוק וכך יוכל להבין לעומק את ההאשמות העומדות כנגד הלקוח שלו. בזכות הידע העשיר והניסיון הרב שלו הוא גם יידע איך יהיה הכי נכון לחלץ את הלקוח שלו מהמצב שנקלע אליו או לפחות להשיג לו את הפתרון הקל ביותר שהוא יצליח למצוא.

החשיבות של התרחקות מסמים

המחוקק והרשות השופטת רואים בחומרה רבה כל עיסוק בסמים, קטן כגדול. לסמים שמסתובבים בקרב האוכלוסייה יש השפעות רעות מאד על כל מי שהם נקרים בדרכים ובכלל זה ילדים, בני נוער, נשים ומבוגרים. אף אחד לא חף מההשפעות ההרסניות של הסמים, גם אם הוא לא צורך אותם ישירות בעצמו. עורך דין עבירות סמים הוא הדמות הסמכותית והמקצועית לפנות אליה על מנת להבין לעומק במה דברים אמורים ואיך הכי טוב יהיה להיחלץ מהמצב כדי להתרחק מהסמים.

מחפשים עורך דין שמתמחה בעבירות סמים? עו”ד לימור הלוי לשירותכם, עם שנים רבות של ידע וניסיון כעורכת דין עצמאית וגם מתפקידים בכירים בפרקליטות ובמשטרה.

עורך דין פלילי עבירות סמים

סמים הם חומרים מסוכנים שמשפיעים על הלך הרוח של האוכלוסייה הרחבה והציבור הכללי ולכן יש שאיפה למגר את השימוש בהם מקרב כל מי שיש לו נגיעה בהם, ללא קשר לגיל שלו או לאזור שבו הוא גר. הרשות השופטת משתדלת להעביר מסר של אפס סובלנות וסבלנות לעבירות סמים ולכן מי שנתפס משתמש, מוכר, מגדל או מחזיק סמים צריך באופן דחוף לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי עבירות סמים שיידע להבין לעומק את ההאשמות ויציע דרך פעולה שתתאים ללקוח שלו ותסייע לו להיחלץ מהמצב. עבירות סמים נחשבות לחמורות מאד ולא מומלץ להתמודד באופן עצמאי עם אישומי סמים.

איך יודעים על עורך דין פלילי עבירות סמים?

לא כל עורך דין עוסק בנושאים פליליים ולא כל עורך דין פלילי עוסק בעבירות סמים. עולם המשפט ועריכת הדין נחשב למלא בתת נושאים ותחומים ולכן חשוב מאד לבחון לעומק את המאפיינים וההכשרות של עורך הדין לפני שבוחרים. עורך דין פלילי עבירות סמים יהיה עורך דין פלילי בהשכלתו וכזה שמתמחה ומנוסה בטיפול בעבירות סמים מכל הסוגים – שימוש, סחר בסמים, החזקה או גידול של צמחים לצורך מיצויים לכדי סם. רק עורך דין בעל השכלה זו יהיה בעל הידע הדרוש והמספק כדי להבין את הדברים לאשורם ואת המשמעויות של המעשים של הלקוח שלו הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

החשיבות של התמודדות מקצועית על עבירות סמים

בהיעדר ייצוג מוצלח ומקצועי – אותו אדם שנחשד בעבירת סמים זו או אחרת עלול למצוא את עצמו בבעיה קשה, נשלח אל מאחורי סורג ובריח. רק עורך דין פלילי עבירות סמים שיש לו ידע עשיר והוא בקיא בכל החוקים, התקנות והעדכונים האחרונים יידע בדיוק לפרש את לשון החוק ולוודא בדיוק מה מצבו של הלקוח שלו כדי לסייע לו להשתקם ולשים את פרק השימוש בסמים מאחוריו.

עורכת הדין הפלילית לימור הלוי נכונה לסייע בכל מקרה של חשד או מעצר בגין עבירת סמים עם ניסיון רב והכרות מעמיקה עם רשויות אכיפת החוק.

צור קשר

דילוג לתוכן